Akcija „Ženk nerūkęs“

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTAKD) organizuoja socialinę akciją „Ženk Nerūkęs“, kuri vyks š. m. gegužės 2 – 30 dienomis. Akcija siekiama pakviesti visus ne tik rinktis gyvenimą „be dūmų“, bet ir keisti šį įprotį sveikesniu pomėgiu – žingsniuoti.

Kiekvienas, nepaisant amžiaus, įpročių ar pomėgių, kviečiamas rinktis gyvenimą „be dūmų” ir jungtis prie šios akcijos – ne konkuruojant ar varžantis, bet leidžiant laiką kartu, bendraujant ir žingsniuojant – su draugu, artimuoju, kolega ar augintiniu! Drauge atraskime naujus pomėgius!

Kiekvienas, dalyvaudamas akcijoje, turės galimybę laimėti įvairių prizų: kelionės krepšius, gertuves, ausines, kuprines ir kitus prizus. Taip pat kiekvieną savaitę bus išrinkti savaitės ėjiką bei akcijos pabaigoje - daugiausiai žingsnių per akciją nužigsniavusį apdovanos specialiu prizu. Lai tai bus maža paskata, įkvėpimas žengti sveikesnio rytojaus keliu.

Išankstinė registracija socialinėje akcijoje ,,Ženk Nerūkęs‘‘ prasidėjo nuo balandžio 11 d. ir vyks prisijungus per mobiliąją programėlę „#walk15“, kurią parsisiųsti galima ČIA.

Programėle naudotis labai paprasta! Naudojimosi žingsniai – instrukcijoje.

Išsamiau skaityti ir sekti naujienas kviečiame NTAKD svetainėje https://ntakd.lrv.lt/

 

Atsiliepimai

Komentuoti