Europos judumo savaitė nesustoja

„Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“ –  tokia tema pasirinkta paminint sunkumus, kuriuos Europa, kaip ir visas pasaulis, patyrė per COVID-19 pandemiją.

Paminėdami šią Europos judumo savaitę, Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kaštonų mokykla kartu su partneriais – Savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriumi,  Biržų rajono policijos komisariatu, sporto klubu „Dynamic“ organizavo jau tradicine tapusią akciją „Dviračiais aplink Biržus 2021“.

Į Kaštonų pagrindinės mokyklos kiemą susirinko nemažas būrys dviratininkų. Ne pirmus metus prie akcijos prisijungia entuziazmu ir gera nuotaika spinduliuojanti Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus komanda, mokiniai ir pedagogai iš „Aušros“, „Atžalyno“, Kaštonų pagrindinių mokyklų. Dviratininkų gretas papildė ir pulkelis miesto gyventojų. Palankus oras nesutrukdė jiems numinti apie 12 km maršrutą.

Prie šios akcijos prisijungė ir „Aušros“ mokyklos 8a ir 8c klasių mokiniai. Jie dviratį iškeitė į pasivaikščiojimą ir išbandė  šiaurietiško ėjimo privalumus kartu su sporto treneriu Konstantinu Strelcovu.

Visus susirinkusius pasveikino Savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius, gero kelio palinkėjo Sveikatos biuro direktorė Justina Kasakauskienė. Policijos atstovas Mindaugas Balčiūnas akcijos dalyviams priminė kelių eismo taisyklėse įtvirtintus reikalavimus, o Kaštonų mokyklos direktorius supažindino su maršrutu, palinkėjo visiems saugios kelionės ir davė ženklą startui.

Grįžę dviratininkai ir šiaurietiško ėjimo entuziastai vaišinosi Vidučio Šeško savanorių išvirta ir visų pamėgta koše, dalyvavo estafetėse, atliko įvairias užduotis. Nugalėtojams buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

Organizatoriai dėkoja visiems akcijos dalyviams ir žiūrovams, partneriams, draugams ir informaciniams rėmėjams.

Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Atsiliepimai

Komentuoti